Uzm. Dr. İnci ERKİN

Uzm. Dr. İnci ERKİN

Biyografi

İlk Türk EFT Master.

Bornova Anadolu Lisesi’nin ilk kız mezunlarından. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 1977 mezunu ve Klinik Biyokimya Uzmanı. 43 yıllık bir TIP Doktoru ancak son çeyrek yüzyılını Enerji Psikolojisi Tekniklerini uygulamaya ve öğretmeye adamıştır.

Arizona Üniversitesi’nde Dr. Andrew Weil’dan İntegratif Tıp, yani Tamamlayıcı Tıp eğitimi aldı. Bunların dışında Tamamlayıcı Tıp konusunda yurtdışında birçok eğitime katıldı.

Tamamlayıcı EFT, EmoTrance, Nei-Gong (iğnesiz Çin Akupress tekniği), Reiki ileri düzey uygulayıcısı ve master eğitmeni.

Amerika, Avustralya ve İngiltere’de enerji temelli eğitimler verdi.

Ege Üniversitesi- Argefar’da Fitoterapi-Aromaterapi kurslarında eğitmen olarak görev aldı.

ABD’nin en saygın üniversitelerinden biri olan, Princeton üniversitesin de dünyanın en büyük metafizik projelerinden olan  ‘Küresel Bilinç Projesi’nin Türkiye ayağında yer aldı.

EFT- Emotrance-QUANTUM HEALING  gibi teknikleri Türkiye de ilk uygulayan ve Uluslararası Master olarak onaylanmış kendi deyimi ile ŞİFACI  BİR BİYOKİMYACI dır.

Sivil Toplum Kuruluşlarında -14 dernek ve vakıf- hizmet etmeyi BİLGİNİN ZEKATI olarak kabul etmekte olup Yurtiçi ve Yurtdışından ödüller ile onurlandırılmıştır.

ULUSLAR ARASI ENERJİ PSİKOLOJİSİ-EFT- MASTER/EĞİTMENİ UZM. DR. İNCİ ERKİN DİYOR Kİ..

Tüm iyiliği ilaçlar ile elde etmek her zaman olası değil. Taşıma su ile değirmen dönmüyor. Biz kendimize yardım edemezsek ,kronik yorgunluk sendromu, otoimmun hastalıklar (HashimotoTiroiditis ne kadar arttı bir düşünün), kanser, artrit, fibromyalji, huzursuz bağırsak sendromu ,panik atak gibi aslında BEDENİN YARDIM ÇIĞLIĞI olan, ama HASTALIK ETİKETLİ durumlar da kalıcı bir şifaya ulaşamıyor, çok zorlanıyoruz.

Stres ve içinde debelendiğimiz mutsuzluk-huzursuzluk denizinin tsunami dalgaları tansiyon yükselmesinden şeker hastalığına, uyku bozukluklarından çeşitli kronik fiziksel hastalıklara, BAŞARISIZLIKLARA doğru bizi savuruyor. Üstelik torba torba ilaçlara rağmen ,Hasta olarak da, Doktor olarak da KRONİK HASTALIKLARDA ÇARESİZ kalıyoruz.

Fobiler, takıntılar, panik ataklar eskisinden çok daha fazla kişiye yaşamı zehir ediyor. Sağlıklı bir kıyıya erişmek giderek zorlaşıyor. Bu çalışmalara ilişkilerinde problem yaşayanlar, hayatlarına hep olumsuzlukları çekenler, fiziksel yada duygusal ağrı çekenler , kronik rahatsızlıkları olanlar dikkat…

DUYGUSAL YÜKLERİNİZ AĞIR MI GELİYOR?

KENDİNİZİ KÖTÜ MÜ HİSSEDİYORSUNUZ?

ÜSTELİK NEDEN KÖTÜ HİSSETTİĞİNİZİ BİLE BİLMİYOR MUSUNUZ?

HİÇ FARK ETMEDEN KENDİ KENDİNİZİ SABOTE Mİ EDİYORSUNUZ?

AYNI YANLIŞLARI HAYATINIZDA, İLİŞKİLERİNİZDE KIRIK PLAK GİBİ TEKRARLIYOR, SÜREKLİ DUVARA MI TOSLUYORSUNUZ?

FOBİLERİNİZ HAYATI KEYİFLE YAŞAMANIZA ENGEL Mİ OLUYOR?

ANLAM VEREMEDİĞİNİZ KAYGILARINIZ MI VAR?

HERŞEYE SAHİP OLDUĞUNUZ HALDE BİR SOSYAL FOBİK MİSİNİZ?

BEDENİNİZ SİZE SESLENİYOR OLABİLİR. ACABA DUYUYOR MUSUNUZ?

YOKSA BİR AĞRI KESİCİ YA DA BAŞKA BİR BELİRTİ YOK EDİCİ İLE ONUN SESİNİ Mİ KISIYORSUNUZ ?

OLUMSUZLUKLARDAN KENDİ KENDİNİZE KURTULMAYI ÖĞRENMEK, BAŞKALARINA DA YARDIM ETMEK VE HAYATI KEYİFLE YAŞAMAK, HATTA BOLLUK BEREKETE KAVUŞMAK İÇİN BU EĞİTİMİ KAÇIRMAMALISINIZ…

Eğitimleri