Uzm. Dr. Ebru Onat GÖKTAŞ

Uzm. Dr. Ebru Onat GÖKTAŞ

Biyografi

İlk, orta ve lise eğitimimi Samsun’ da tamamladıktan sonra 1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanarak tıp eğitimine başladım.2000 yılında fakülteden mezun olarak, 2000-2004 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji kliniğinde ihtisas eğitimimi tamamladım.2004-20014 yılları arasında dermatoloji-kozmetoloji alanında çalışmalarıma devam ettim.2014 yılından itibaren kendi muayenehanemde tamamlayıcı tıp alanındaki uygulamalarım ile birlikte dermatoloji, kozmetoloji alanında çalışmalarıma devam etmekteyim.

Güzelliğe bakış açım, doğallıktan yana.Cilt güzelliğinin içteki sağlıklı beden enerjisinin yüzde dışa yansıması ile elde edilebileceğini düşünüyorum.Kişilerin ruh-beden-zihin dengesini sağlayacak holistik yaklaşımlarla sağlıklı ve canlı bir cilt yapısına sahip olmalarının yaşam enerjilerini ve kalitesini arttıracağına inanıyorum.Güzelliğin gençlikle özdeşleşmekten çıkıp, her yaşta korunabilir ve sürdürülebilir olması gerektiğini savunuyorum.

Modern hayatın getirdiği dış faktörler, doğal ve kaçınılmaz bir süreç olan yaşlanmayı hızlandırıyor.Hastalarım için hem doğal yaşlanmanın hem de dış faktörlerin(stres,beslenme,sigara,güneşe maruziyet vs) hızlandırdığı süreçler üzerinde tedavi uygulamalarımı cilt ve beden sağlığının ayrılmaz bir bütün olduğunu unutmadan yapıyorum.

Başta ruh-zihin-beden dengesinin sağlanmasını amaçlayan yaklaşımların yaşam enerjisini arttırması ve genel sağlığı kalkındırıcak yaklaşımların cilt sağlığını da olumlu etkilediğini hastalarıma aktarmayı, seçimlerini iyi yaşam yaklaşımına uyacak şekilde yapabilmeleri için donanım kazanmalarına destek olmayı hedefliyorum.Bu amaçla, çalışmalarımı nefes terapi,kuantum drama, akupunktur, ozon terapi uygulamaları ile zenginleştirerek kliniğimde hizmet vermekteyim.

2000-2014 yılları arasında dermatoloji, kozmetoloji alanında çok sayıda eğitim ve kongrelere katılarak bu alandaki gelişmeleri yakından takip ettim. Sonrasında sağlığa,güzelliğe ve yaşama olan bakış açımın derinleşmesi ile birlikte kişisel gelişim ve tamamlayıcı tıp eğitimlerine başladım.

Reiki 1-2-3 eğitimi

Bioenerji eğitimi

Transandantal meditasyon eğitimi

Nefes terapisi eğitimi

Holiotropik nefes eğitimi

Kuantum drama eğitimi

Kuantum drama aile dizimi eğitimi

Akupunktur eğitimi

Ozon terapi eğitimi

Hipnoz ve homeopati eğitimi

Rezonans terapileri eğitimi

Aromaterapi Eğitimi

Fonksiyonel Tıp eğitimi (Devam ediyor)

Evli ve 2 çocuk annesiyim, fotoğraf çekmeyi, yağlı boya ve sulu boya resim yapmayı, doğada vakit geçirmeyi çok seviyorum.

Hayatınıza sağlık, güzellik, zarafet katmak dileğiyle…

https://ebruonatgoktas.com/

Eğitimleri